Movies
Ratings
94
World War ZRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0