Titles you rated
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
SupersonicRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0