Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 0.5
The WolverineRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Time RenegadesRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.5