Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
That Thing You Do!Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0