Movies
Ratings
15
Fight ClubRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0