Movies
Ratings
120
Dances with WolvesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
StealthRated ★ 3.0
The NetRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0