Titles you rated
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0