Movies
Ratings
31
My Rainy DaysRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5