Titles you rated
Crimson TideRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0