Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
The Prince & MeRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 1.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0