Movies
Ratings
33
The Art of SeductionRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
CubeRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0