Titles you rated
All About My WifeRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
LovelaceRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0