Movies
Ratings
30
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5