Movies
Ratings
60
May 18Rated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0