Titles you rated
Despicable Me 4Rated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 3.0
Dead EndRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5- Can I Borrow a LightRated ★ 3.0
MaRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0