Titles you rated
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5