Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
ArahanRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0