Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0