Titles you rated
Seven DaysRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0