Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5