Movies
Ratings
60
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
Transporter 3Rated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
CartRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5