Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0