Titles you rated
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0