Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
FlightRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
The PrestigeRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5