Movies
Ratings
17
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0