Movies
Ratings
51
The Last EmperorRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
I WishRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0