Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0