Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0