Movies
Ratings
128
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0