Movies
Ratings
643
CruellaRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
365 DaysRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5