Movies
Ratings
76
Spider-ManRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0