Movies
Ratings
32
AvatarRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0