Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
HulkRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5