Titles you rated
The NotebookRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
The UnfairRated ★ 2.5
Two Weddings And a FuneralRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5