Titles you rated
GladiatorRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0