Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
OzzyRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0