Titles you rated
EquilibriumRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 1.5
ThirstRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
From Paris with LoveRated ★ 2.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 1.0