Movies
Ratings
207
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.0
BladeRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
GantzRated ★ 4.0