Movies
Ratings
53
8 MileRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0