Movies
Ratings
28
Coco Before ChanelRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 0.5
BlindRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5