Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5