Movies
Ratings
22
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0