Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 2.5
FluRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0