Movies
Ratings
36
The NotebookRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0