Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0