Movies
Ratings
108
HauntersRated ★ 2.5
Deja VuRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0