Titles you rated
Blood and TiesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0