Movies
Ratings
218
RatatouilleRated ★ 2.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.0
HerRated ★ 2.0
Western SpaghettiRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 1.0
SecretRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0