Titles you rated
UpRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0