Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Address UnknownRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0